Wypadek w Lgocie Wielkiej. 76-latek wjechał do rowu

Reklama

Skurcz ręki był przyczyną wypadku drogowego, do którego doszło w poniedziałek, 24 lipca o godz. 17.35 na ulicy Strażackiej w Lgocie Wielkiej.


Ze wstępnych ustaleń radomszczańskich policjantów wynika, że kierujący fiatem 76-letni mieszkaniec gminy Lgota Wielka, jadąc ulicą Strażacką w kierunku miejscowości Wiewiórów, zjechał na lewy pas drogi i wpadł do rowu.

Przyczyną wypadnięcia z drogi był skurcz lewej ręki. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Na miejsce przybyła załoga pogotowia ratunkowego, która przebadała mężczyznę  i zadecydowała o przewiezieniu 76-latka do radomszczańskiego szpitala celem dalszych badań. Kierowca był trzeźwy – mówi Dariusz Kaczmarek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Pojazd został przekazany córce mężczyzny. Policjanci skierowali wobec kierującego wniosek o przeprowadzenie badań w celu stwierdzenia istnienia lub braku przeciwwskazań zdrowotnych do kierowania pojazdami. 76-latek za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym.


Czytaj też: Pożar słomy w Napoleonowie

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD