Wypadek w Stobiecku Szlacheckim. Auto wylądowało w rowie. Od 23-latki policjanci wyczuli alkohol

Reklama

W Stobiecku Szlacheckim (gmina Ładzice) doszło do wypadku drogowego. 23-letnia kierująca straciła panowanie nad pojazdem i wpadła do przydrożnego rowu. Od kobiety wyczuwalna była woń alkoholu.


7 czerwca przed godz. 23 dyżurny komendy powiatowej policji w Radomsku otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Stobiecko Szlacheckie na drodze w kierunku Tomaszowa doszło do kolizji drogowej.

Policjanci na miejscu ustalili, że 23-letnia kobieta kierująca pojazdem osobowym marki Chrysler utraciła panowanie nad pojazdem, a następnie wypadła z jezdni do przydrożnego rowu – mówi młodszy aspirant Dariusz Kaczmarek, rzecznik prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Na miejscu obecne były załogi straży pożarnej, jak i również pogotowia ratunkowego, które udzielały pomocy kobiecie. Od kobiety wyczuwalna była woń alkoholu.

Z uwagi na brak możliwości wykonania badania trzeźwości, kobiecie została pobrana krew do dalszych badań. Policjanci zatrzymali 23-latce prawo jazdy.

Apelujemy do kierowców o rozsądek. Pijany kierowca na drodze to potencjalny zabójca. Reagujmy, kiedy nietrzeźwa osoba usiłuje wsiąść do samochodu i odjechać. Jeśli jesteśmy świadkami takiego przestępstwa i boimy się zareagować, wystarczy zadzwonić na numer alarmowy 112. Wszyscy bądźmy odpowiedzialni za bezpieczeństwo na drodze – dodaje policjant.


Czytaj też: Na liczniku miał 123 km/h. Bilans 44-letniego pirata: utrata prawka, wysoki mandat i sporo punktów karnych

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD