Wypadł z drogi, bo jechał za szybko

Reklama

Nadmierna prędkość to nadal jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych, w tym również tych najtragiczniejszych w skutkach wypadków śmiertelnych, do jakich dochodzi na polskich drogach. W środę, 21 lutego przed godz. 18 na obwodnicy Radomska jeden z kierowców wypadł z drogi przez nadmierną prędkość.


Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem osobowym marki peugeot 42-latek nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wypadł z drogi i wjechał do rowu – relacjonuje młodszy aspirant Dariusz Kaczmarek z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Mężczyzna był trzeźwy. Na miejsce wezwana została załoga pogotowia ratunkowego, medycy zadecydowali o przewiezieniu mężczyzny do szpitala celem dalszych badań. Kierowca za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym.

Dostosuj prędkość i jedź bezpiecznie!

Przypominamy, że nadmierna prędkość to nadal jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych, w tym również tych najtragiczniejszych w skutkach wypadków śmiertelnych. Wielu kierowców lekceważy obowiązujące przepisy stwarzając przy tym realne zagrożenie dla innych jadących prawidłowo uczestników ruchu drogowego. Dlatego apelujemy, kierowco noga z gazu! Zadbajmy o siebie innych uczestników ruchu drogowego – apeluje policjant.


Czytaj też: Pijana 22-latka wpadła, bo nie miała zapiętych pasów

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD