Z ŻYCIA MIASTAZ ŻYCIA MIASTA I POWIATU

JACEK ZACHAREWICZ ZREZYGNOWAŁ Z FUNKCJI PRZEWODNICZĄCEGO PLATFORMY

Jacek Zacharewicz nie jest już Przewodniczącym Zarządu Powiatowego Platformy Obywatelskiej w Radomsku. Do czasu wyłonienia nowego przewodniczącego, obowiązki pełni – decyzją Zarządu PO – wiceprzewodniczący Marek Rząsowski.

Co legło u podstaw rezygnacji Zacharewicza z funkcji Przewodniczącego Zarządu Powiatowego Platformy Obywatelskiej w Radomsku? Na tak postawione pytanie próżno szukać odpowiedzi w oświadczeniu przesłanym przez Magdalenę Spólnicką, przewodniczącą Koła Miejskiego Platformy Obywatelskiej w Radomsku.

Poniżej treść oświadczenia:

„W związku ze złożoną przez Pana Jacka Zacharewicza rezygnacją z funkcji Przewodniczącego Zarządu Powiatowego Platformy Obywatelskiej w Radomsku informuję, że do czasu wyłonienia nowego przewodniczącego, obowiązki pełni –decyzją Zarządu PO – Wiceprzewodniczący Marek Rząsowski. Nowy Przewodniczący Platformy Obywatelskiej zostanie wybrany w wyborach wewnętrznych zorganizowanych w ciągu najbliższych miesięcy.

Jednocześnie, w imieniu kolegów i koleżanek z PO, bardzo dziękuję Jackowi Zacharewiczowi za dotychczasową pracę i zaangażowanie związane z pełnieniem ww.funkcji. Jestem przekonana, że dalsza współpraca będzie także przebiegała sprawnie a wiedza i doświadczenie samorządowe Pana Jacka Zacharewicza będzie nadal służyło wypracowywaniu dobrych rozwiązań dla Miasta Radomska i Powiatu Radomszczańskiego”.

Przewodnicząca Koła Miejskiego Platformy Obywatelskiejw Radomsku
Magdalena Spólnicka

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW