Z ŻYCIA MIASTAZ ŻYCIA MIASTA I POWIATU

JACEK ZACHAREWICZ ZREZYGNOWAŁ Z FUNKCJI PRZEWODNICZĄCEGO PLATFORMY

Jacek Zacharewicz nie jest już Przewodniczącym Zarządu Powiatowego Platformy Obywatelskiej w Radomsku. Do czasu wyłonienia nowego przewodniczącego, obowiązki pełni – decyzją Zarządu PO – wiceprzewodniczący Marek Rząsowski.

Co legło u podstaw rezygnacji Zacharewicza z funkcji Przewodniczącego Zarządu Powiatowego Platformy Obywatelskiej w Radomsku? Na tak postawione pytanie próżno szukać odpowiedzi w oświadczeniu przesłanym przez Magdalenę Spólnicką, przewodniczącą Koła Miejskiego Platformy Obywatelskiej w Radomsku.

Poniżej treść oświadczenia:

„W związku ze złożoną przez Pana Jacka Zacharewicza rezygnacją z funkcji Przewodniczącego Zarządu Powiatowego Platformy Obywatelskiej w Radomsku informuję, że do czasu wyłonienia nowego przewodniczącego, obowiązki pełni –decyzją Zarządu PO – Wiceprzewodniczący Marek Rząsowski. Nowy Przewodniczący Platformy Obywatelskiej zostanie wybrany w wyborach wewnętrznych zorganizowanych w ciągu najbliższych miesięcy.

Jednocześnie, w imieniu kolegów i koleżanek z PO, bardzo dziękuję Jackowi Zacharewiczowi za dotychczasową pracę i zaangażowanie związane z pełnieniem ww.funkcji. Jestem przekonana, że dalsza współpraca będzie także przebiegała sprawnie a wiedza i doświadczenie samorządowe Pana Jacka Zacharewicza będzie nadal służyło wypracowywaniu dobrych rozwiązań dla Miasta Radomska i Powiatu Radomszczańskiego”.

Przewodnicząca Koła Miejskiego Platformy Obywatelskiejw Radomsku
Magdalena Spólnicka

Pokaż więcej
Jubiler Ako

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Close
Close