Polskie ePłatności

Zaginął 16-letni Daniel Nowicki

Jubiler Ako

 Policjanci poszukują 16-letniego Daniela Nowickiego. Chłopak wyszedł 30 sierpnia około godz. 15 z domu rodzinnego w miejscowości Barczkowice przy ulicy Słonecznej. Daniel miał pojechać rowerem do pobliskiej Biedronki, jednak do tej pory nie wrócił do domu.


Z ustaleń Policji wynika, że po dotarciu pod sklep zostawił i zamknął tam rower, następnie udał się na dworzec PKP w Kamieńsku. Około godziny 15. 30 wsiadł do pociągu, najprawdopodobniej wysiadł w Piotrkowie Trybunalskim.

Daniel jest chłopcem autystycznym, raczej unika ludzi i nie nawiązuje nowych znajomości. Ma przy sobie telefon, który pozostaje nieaktywny, dokumenty zostawił w domu. Zrozpaczona rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniach.

RYSOPIS

Wzrost około 170 cm

Włosy ciemny blond, krótkie.

Oczy niebieskie.

Krępej budowy ciała.

W dniu zaginięcia ubrany był w szarą, ortalionową kurtkę z kapturem z czerwonym trójkątem na przodzie w górnej części, spodnie moro szaro- zielone, sandały koloru czarnego z żółtymi wstawkami. Ma przy sobie szarą nerkę.

Ktokolwiek widział lub wie o losach zaginionego proszony jest o niezwłoczny kontakt z Komendą Policji pod numerem alarmowym 112 lub 791 314 896.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD