LOKALNI SPOŁECZNICYZ ŻYCIA MIASTA

ZAGRAJĄ DLA WIKTORII

W najbliższą sobotę (12 stycznia) w Powiatowej Hali Sportowej odbędzie się Puchar Niezdobywców Pucharów. Dochód z wydarzenia zostanie przekazany na leczenie Wiktorii Kułak z Ochocic, która cierpi na rozszczep kręgosłupa i przepuklinę oponowo-rdzeniową, przez co jest dzieckiem niepełnosprawnym ruchowo. Rywalizacja sportowa rozpocznie się o godz. 10.00.  Głównym organizatorem piłkarskiego turnieju charytatywnego jest AKP ForBet Pogrom Radomsko.

Podczas turnieju, oczywiście oprócz gospodarza, czyli AKP forBet Pogrom Radomsko zagra reprezentacja Radomszczańskiej Akademii Piłkarskiej. Swoją drużynę wystawi również Państwowa Straż Pożarna z Radomska. Nie zabraknie najbardziej medialnej drużyny z klasy B, czyli LZS Chrząstawa. Zagrają ponadto Victoria Łódź, Powstaniec Dobra, Dar Placencja oraz Rol-best Piotrków Trybunalski.

Oprócz turnieju piłkarskiego, organizatorzy akcji przygotowali szereg innych atrakcji. Będzie specjalne miejsce zabaw dla dzieci. Ponadto będzie można skorzystać ze strefy fitness oraz ścianki wspinaczkowej. Oprócz tego po fazie grupowej turnieju odbędzie się pokaz wsadów do kosza w wykonaniu Piotra „Grabo” Grabowskiego. Na zakończenie turnieju odbędzie się godzinny pokaz iluzjonisty Damiana Spętanego, uczestnika ostatniej edycji „Mam talent”.

W ramach turnieju organizowane są też aukcje przedmiotów, z których dochód będzie przeznaczony na pomoc Wiktorii.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close