Z ŻYCIA MIASTA

CHCESZ CHODZIĆ BEZPIECZNIE? POSYP SOBIE SAM…

Na chodnikach jest ślisko! I to od kilku dni. Osoby korzystające z tego typu traktów irytują się. Co robi prezydent? Zachęca do wspólnego zadbania o chodniki…

Informacja zamieszczona wczoraj (9 stycznia br.) na miejskim portalu opatrzona tytułem „ Wspólnie zadbajmy o miejskie chodniki” wielu radomszczan rozgrzała do czerwoności.  – Czegoś podobnego jeszcze nie było. To jakiś absurd i kpina z mieszkańców. Prezydent zachęca radomszczan do sypania chodników „miejskim piachem” . A od czego są jego służby? Jak żyję czegoś podobnego jeszcze w Radomsku nie było – usłyszeliśmy od mocno zdenerwowanego pana Tadeusza. –  Co oni sobie myślą? Uważają, że jak ustawią pojemniki z piachem i zasłonią się odpowiednią uchwałą, to już nie muszą dbać o bezpieczeństwo radomszczan? – pyta.

Decyzją Prezydenta Miasta Radomsko Jarosława Ferenc mieszkańcy mogą skorzystać z piasku do posypania chodników, dostarczonego przez Wydział Bezpieczeństwa i Porządku. 

Zgodnie z informacją zamieszczoną na oficjalnej stronie Urzędu Miasta Radomsko piasek dostępny jest w wyznaczonych miejscach na terenie miasta, tj:

– przy ul. Brzeźnickiej – Stadion Miejski

– przy ul. Leszka Czarnego 22 – kryta pływalnia MOSiR

– przy ul. Rolnej – boisko Orlik (przy PSP nr 9)

Urzędnicy informują jednocześnie, iż piasek przeznaczony jest tylko dla właścicieli prywatnych posesji, nie dla podmiotów gospodarczych i instytucji.

Pokaż więcej
Jubiler Ako

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW