www.xvideosking.me

avgle

Reklama
Z ŻYCIA MIASTA

ZAKAZY PARKOWANIA, OGRANICZENIA PRĘDKOŚCI – ZMIANY NA RADOMSZCZAŃSKICH ULICACH

Radomszczańskich kierowców czekają kolejne zmiany w ruchu drogowym. W odpowiedzi na liczne petycje mieszkańców radni z Komisji Bezpieczeństwa wraz z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku pochylili się nad tematem bezpieczeństwa na naszych ulicach
Jednym z problemów jest parkowanie w dni targowej. Mieszkańcy okolicznych ulic skarżą się, że przyjeżdżający na targowisko miejskie zastawiają im bramy wjazdowe.
Nieopodal placu targowego, jest parking dzierżawiony przez TBS. Jego koszt to 1.50 za godzinę, mimo to problem niewłaściwego parkowania jest coraz częstszy.
– Mobilizujemy ich aby przyjeżdżali rowerami bądź korzystali z płatnych parkingów. Jednak nie wszyscy z nich korzystają – mówił radny Paweł Kołdoński.
Radni pozytywnie zaopiniowali propozycję zamontowania znaków B26. Na obu odcinkach ul. Zielonej pojawi się zakaz zatrzymywania się, który będzie obowiązywał w dni targowe (czwartek, sobota, niedziela)
Kolejne zmiany czekają ulice Architektów. Brak oświetlenia i chodników powoduję, że pieszy nie może czuć się tam bezpiecznie. Wielu kierowców wykorzystuję ulice Architektów jako objazd od ul. Narutowicza do ul. Przedborskiej. Mieszkańcy skarżą się na natężony ruch i niedostosowywanie odpowiedniej prędkości przez przejeżdżających kierowców.
 Mieszkańcy wnioskowali o zamontowania progów zwalniających. Radni wprowadzą ograniczenie prędkości do 30 km/h. Jeśli to nie poskutkuje na ulicy pojawią się przeszkody drogowe.
Ograniczenie postoju pojawi się na ulicy Chabrowej (przy wjeździe na tężnie na Wymysłówku)

Zwężenia na jezdni oraz szykany, przy których omijaniu należy zdecydowanie zwolnić, budowa rond, które uspokajają ruch na drodze, ale go nie blokują, w przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań z sygnalizacją świetlną – to pomysły jak ograniczyć prędkość w mieście.

-Wprowadzenie ruchu na zasadzie mijanego w wielu miastach spowolniło ruch na prostych odcinkach dróg. Takie rozwiązanie sprawdziło się w kwestii bezpieczeństwa. Myślę, że wprowadzenie tego w Radomsku w wielu przypadkach pozwoliło by uniknąć niepotrzebnych zdarzeń drogowych – mówił Mariusz Pawłowski naczelnik wydziału ruchu drogowego KPP

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW
mormon gets cock sucked.xnxx cute busty girl riding dildo on cam.