Zakończenie ferii z Niedzielnym Porankiem Teatralnym. Zaprasza MDK w Radomsku

Reklama

Na zakończenie artystycznych ferii zimowych, Miejski Dom Kultury w Radomsku zaprasza na wyjątkowe spotkanie, pełne magii sceny podczas Niedzielnego Poranka Teatralnego!


W najbliższą niedzielę, 11 lutego o godzinie 10.30 Teatr Katarynka przedstawi musicalową opowieść “Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja”.

Czy Bałwanek Tiko z pomocą przyjaciół zdoła rozwikłać zagadki lodowej krainy? Czy Królowa Fruncja odzyska swoją wrażliwość? A może Święty Mikołaj zagości w tej niezwykłej krainie? Przygotujcie się na porcję edukacyjnej zabawy! Bajkowe morały, pouczające wnioski i mnóstwo śpiewu sprawią, że ten Poranek Teatralny będzie niezapomniany!

Pamiętajcie, zima bywa kapryśna, a lód czasem kruchy. Razem z Panem Cukierkiem i Wielkim Poetą przekonamy się, że dobra zabawa i nauka mogą iść ze sobą w parze. Niech Niedzielny Poranek Teatralny stanie się magiczną podróżą na zakończenie ferii zimowych dla całej rodziny! Zarezerwujcie sobie czas na 11 lutego i do zobaczenia o godzinie 10.30 na spektaklu “Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja”! – zaprasza MDK.

Rezerwacja i sprzedaż biletów (cena 20 zł) online: bilety.mdkradomsko.pl/MSI.

“Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja” – musicalowa opowieść o przyjacielskim i pomocnym bałwanku

Opis:

Czy pomoże rozwiązać problemy zagubionego pingwinka i niewrażliwej Królowej? Może z pomocą przyjaciół Pana Cukierka i Wielkiego Poety przywrócą radość i szczęście w lodowej krainie? Jak potoczy się ta historia? Kto wie czy do odmienionej krainy zawita Święty Mikołaj. Nie zabraknie wątków edukacyjnych. Zima bywa niebezpieczna i zabawy na lodzie mogą się rożnie skończyć. Lód bywa kruchy. Doskonała oprawa muzyczna. Mnóstwo śpiewu i ruchu scenicznego przyciągną uwagę odbiorcy, który przy okazji zabawy wyciągnie wiele pouczających wniosków i bajkowych morałów.

Autorski
Bajka jest w pełni autorska (scenariusz, muzyka, scenografia, choreografia). Wszystko to powoduje, że dzieci nie nudzą się fabułą znanej już bajki. Po spektaklu rozdawane będą kolorowanki.

Edukacyjny
Dzieci dowiadują się, że lód bywa kruchy, poznają wartość miłości, która potrafi stopić najbardziej zamarznięte serca. Widzowie zapoznają się z rolą poezji, nauczą się czym jest radość i jak panować nad złym humorem. Zobaczą, że przyjaciele pomagają w potrzebie i jak ważne jest ciepło rodzinnego domu.

Interaktywny
Spektakl jest interaktywny. Dzieci razem z aktorami śpiewają i uczą się układów choreograficznych. Taniec pingwinka, bal z królową Fruncją, wspólna pomoc pingwinkowi w dotarciu do domu.


Czytaj też: W piątek wernisaż wystawy fotografii Kamili Krawczyk “Moja Bajlandia”

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD