Zakończyła się II edycja Akademii Młodego Przedsiębiorcy. Gala finałowa w MDK w Radomsku

Reklama

Zakończyła się II edycja Akademii Młodego Przedsiębiorcy. Młodzi uczestnicy przez ostatnie 7 miesięcy zdobywali wiedzę i umiejętności, rozwijając postawy pro-przedsiębiorcze. W Miejskim Domu Kultury w Radomsku podsumowano projekt.


21 listopada 2023 roku miało miejsce inauguracyjne spotkanie, rozpoczynające projekt. Druga edycja Akademii Młodego Przedsiębiorcy w Radomsku była pełna wartościowych lekcji, które wyposażyły uczestników w narzędzia niezbędne do rozwoju osobistego i zawodowego. Każde spotkanie było krokiem w kierunku budowania silnej, pewnej siebie i odpornej na wyzwania społeczności młodych przedsiębiorców. Uczestnicy nauczyli się nie tylko podstaw przedsiębiorczości, ale także umiejętności miękkich, które są niezbędne w każdej dziedzinie życia. Dzięki wsparciu trenerów i inspirujących gości, m.in. lokalnych przedsiębiorców, młodzi ludzie zyskali motywację i wiedzę potrzebną do osiągania swoich celów i realizacji marzeń.

Akademia prowadzona była przez trenera mentalnego Jarosława Brzozowskiego, który z wielkim zaangażowaniem wspierał młodych uczestników w ich rozwoju osobistym i przedsiębiorczym. Dzięki jego wsparciu uczestnicy nie tylko zdobywali wiedzę teoretyczną, ale także rozwijali praktyczne umiejętności potrzebne do osiągania swoich celów.

W Miejskim Domu Kultury 13 czerwca uczestnicy dziękowali za możliwość poszerzania swojej wiedzy na temat biznesu oraz dzielili się wrażeniami ze szkoleń, jakie oferowała Akademia. Program dostarczył nie tylko teorii, ale przede wszystkim praktycznych umiejętności, które są fundamentem dla przyszłych liderów i przedsiębiorców.Czytaj też: Radomszczański “Ekonomik” zdobył tytuł Złotej Szkoły NBP

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD