Zapaśnicy ZKS Radomsko walczyli w II Pucharze Polski Kadetów

W dniach 22 – 24 marca zawodnicy ZKS Radomsko wzięli udział w II Pucharze Polski Kadetów w Raciborzu w zapasach w stylu klasycznym.

W kat. 71 kg Hubert Walaszczyk zajął 11 miejsce i wywalczył sobie kwalifikacje do Mistrzostw Polski Kadetów – Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbędzie się w kwietniu. Hubert po pierwszej walce przegranej z Filipem Wronkowskim z KS Wschód, stoczył trzy walki zwycięskie i w piątej rundzie bił się o prawo walki o 3 miejsce. W walce tej uległ na punkty 4:2 z Wiktorem Dziegielewskim ze Swarzędza.

W kat. 92 kg startował najmłodszy kadet Miłosz Trzeciak, który po dwóch walkach przegranych, obie z zawodnikami ze Swarzędza zajął 13 miejsce.

Trenerem zawodników ZKS-u jest Sebastian Nowak.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store