Zapaśnicy ZKS Radomsko wracają z medalami z Mistrzostw Krajowego Zrzeszenia LZS

W minioną sobotę (11 czerwca) zapaśnicy ZKS Radomsko wzięli udział w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w grupie wiekowej młodzik, które odbyły się w Piotrkowie Trybunalskim.

Start zawodników z Zapaśniczego Klubu Sportowego z Radomska, okazał się niezwykle udany, gdyż z piątki startujących zawodników, aż trzech wróciło z medalami, a klub zajął 8 miejsce w zmaganiach drużynowych.

Złoto w kategorii wagowej 44kg wywalczył Oskar Paplicki, natomiast Szymon Płomiński w tej samej wadze uplasował się na trzeciej pozycji.

W kategorii 35kg brąz wywalczył Szymon Młynarczyk, zaś Bartosz Węgrzyński zajął 9 miejsce.

W kategorii 62 kg Hubert Walaszczyk zajął 8 miejsce.

Były to ostatnie zawody przed przerwą wakacyjną młodych zapaśników. Nie jest jednak to okres bezczynny, gdyż czekają ich obozy sportowe, które przygotują ich do startu w sezonie jesiennym.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store