Select

Zaproszenie na spektakl do MDK z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru

Jubiler Ako

27 marca corocznie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Teatru.  Z tej okazji Miejski Dom Kultury w Radomsku zaprasza na spektakl „Dziób w dziób” w wykonaniu Młodzieżowej Grupy Rekwizytornia Teatr.

Dziób w dziób” to opowieść o przyjaźni, potrzebie akceptacji i zachowywaniu wartości. Spektakl w wykonaniu grupy teatralnej działającej w MDK, według scenariusza Maliny Prześlugi, wyreżyserowała Anita Pawlak – Zygma, muzyka – Piotr Zygma.

Obsada: Karolina Staś, Maja Kałdońska, Olga Stolarczyk, Anna Gębicz, Maja Trzeciak, Zofia Sujata, Aleksandra Kowalczyk, Zofia Maligłówka, Julia Stępień, Natalia Gumuła, Kamil Fijołek, Stanisław Cieślik, Nikola Niedbała, Katarzyna Rachwalik, Julia Zaremba, Maria Kmita, Martyna Kempska

Sztuka rozpocznie się o godz. 16.00, 27 marca w sali widowiskowej. Bezpłatne wejściówki dostępne są w kasie MDK.

Międzynarodowy Dzień Teatru został ustanowiony z inicjatywy Międzynarodowego Instytutu Teatralnego (ITI) w roku 1961 na pamiątkę inauguracji w Paryżu 27 marca 1957 roku Teatru Narodów – festiwalu, na którym spotkały się zespoły z obu stron „żelaznej kurtyny”.

 

Poniżej kilka zdjęć z prac nad dekoracją na niedzielny spektakl, którą przygotowują instruktorki MDK Karolina Mysłek i Joanna Dudek.

Czytaj też: Kino Pasja zaprasza. Repertuar od 25 do 31 marca

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
Polonaisse

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD