ZARZĄD POWIATU RADOMSZCZAŃSKIEGO Z ABSOLUTORIUM

Reklama

Udzielenie absolutorium Zarządowi Powiatu Radomszczańskiego z wykonania budżetu za 2017 rok w zasadzie można nazwać niemym. Zresztą, jak i zatwierdzenie sprawozdania z wykonania budżetu za 2017 rok. A to dlatego, że oprócz zwykłych przepychanek personalnych, merytorycznej dyskusji nie było…

– W ciągu roku mówiliśmy o tym, co nam się podoba, a co nie. Zgłaszaliśmy wnioski, które zresztą i tak nie były realizowane. Dziś, głosowaniem wyraziliśmy nasze zdanie o wykonaniu budżetu powiatu radomszczańskiego za 2017 rok – przyznaje opozycyjny radny, Jerzy Kaczmarek.

Tym samym opozycja głosowała za nie udzieleniem absolutorium. Koalicja, która w radzie powiatu ma większość, była “za” udzieleniem absolutorium. Jest to równoznaczne z tym, iż Zarząd Powiatu Radomszczańskiego, na czele którego stoi starosta Beata Pokora otrzymał absolutorium z wykonania budżetu za 2017 rok. – Miałam nadzieję, że pomimo negatywnej opinii komisji rewizyjnej (tutaj większość ma opozycja – dop. red.) absolutorium zostanie udzielone. Budżet na 2017 rok był jednym z lepszych budżetów nie tylko tej, ale i poprzedniej kadencji. Na same drogi wydaliśmy więcej pieniędzy niż w kadencji 2010 – 2014 – zauważa starosta Beata Pokora.  – Dziękuję radnym, pracownikom starostwa i przede wszystkich radnemu Andrzejowi Pluteckiemu, który jako starosta wykonał ten budżet – dodaje.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD