SPORT

ZAWODNICY „10-KI” KOLEJNY RAZ POTWIERDZAJĄ DOBRĄ FORMĘ

Finał Pucharu Województwa Łódzkiego Młodzików w konkurencji karabin i pistolet pneumatyczny, w której uczestniczyli zawodnicy Okręgowego Klubu Strzelectwa „10– ka” z Radomska okazał się dla nich szczęśliwy.  

Zawodniczka „10-tki” Wiktoria Karasek wystrzelała tytuł Wicemistrza Województwa Łódzkiego w konkurencji pistolet pneumatyczny. Wiktoria zajęła również drugie miejsce w kategorii najlepszy zawodnik w Rankingu Pucharu Województwa Młodzików w 2018 roku. Zawodniczka z Radomska zajęła także drugie miejsce w klasyfikacji VIII Rundy młodziczek w pistolecie. Pierwsze miejsce zdobyła zawodniczka SPOŁEM Łódź Wodzyńska Natalia wygrywając nieznacznie z Wiktorią.

 
Drugie miejsce w klasyfikacji VIII Rundy młodzików w pistolecie pneumatycznym wystrzelał Kuba Gal. W Rankingu Pucharu Województwa zajął 5 lokatę. W kategorii młodzików w pistolecie pneumatycznym startowali także młodsi zawodnicy klubu: Hania Rusin, Maksymilian Kępiński, Artur Kucharski (debiutujący na zawodach) oraz najmłodszy uczestnik całych zawodów Filip Makowski. Filip wystrzelał znakomity wynik 335 pkt.

 W zawodach startowali też juniorzy młodsi,pistoleciarze: Agnieszka Brzozowska i Wiktor Blada. Agnieszka wywalczyła złoty medal rywalizując z zawodniczką z Iglicy Bełchatów a dla Wiktora, członka Kadry Narodowej Juniorów był to start treningowy, ponieważ w tej kategorii był jedynym zawodnikiem.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Close
Close