MEBIN

Zbiórka makulatury dla Kacpra Pluty

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej zachęca wszystkich mieszkańców do pomocy Kacprowi Plucie – druhowi ochotnikowi z OSP Bogwidzowy, który w ubiegłym roku uległ poważnemu wypadkowi. Pomóc można w bardzo łatwy sposób – oddając makulaturę w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Proszowie.


Zbiórka makulatury rozpoczęła się już w kwietniu. Do tej pory zebrano ponad 3 tony surowca, a zysk z jego sprzedaży będzie przeznaczony na wsparcie Kacpra. Młody strażak ochotnik przez pięć lat angażował się w pracę OSP Bogwidzowy uczestnicząc w akcjach bojowych i działaniach charytatywnych. Dziś sam potrzebuje pomocy – Bardzo dziękuję za pomoc wszystkim zaangażowanym. Zbieramy pieniądze na protezę, dzięki której będę mógł wrócić do częściowej sprawności fizycznej – mówił podczas konferencji Kacper Pluta. – Mamy nadzieję, że z akcją zbierania makulatury trafimy do jak największej grupy osób. Równolegle prowadzimy akcję „góra grosza” i organizujemy aukcje charytatywne – dodaje mama Kacpra – Kamila Pluta.

Zbiórka makulatury prowadzona wraz z Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej trwać będzie do końca roku. Kacpra można wesprzeć również na portalu www.siepomaga.pl

(Informacja: UM)


Czytaj też: 20-letni Kacper z Radomska potrzebuje pomocy. Trwa zbiórka na zakup protezy

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW