Zderzenie dwóch mercedesów na DK1

Reklama

W poniedziałek, 7 grudnia około godz. 12  na drodze krajowej nr 1 na wysokości Dobryszyc, na jezdni w kierunku Łodzi doszło do kolizji drogowej z udziałem osobowego mercedesa z samochodem dostawczym tej samej marki.

Na miejscu policjanci zastali 27-letniego kierowcę sprintera oraz 33-letnią kierującą samochodem osobowym. Z ustaleń wynikało, że kierująca nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i doprowadziła do zderzenia. Kierujący sprinterem był trzeźwy. Badanie stanu trzeźwości kobiety wykazało, że ma 0,8 promila alkoholu w organizmie. Kobieta oświadczyła, że nie spożywała alkoholu i zażądała pobrania krwi, co uczyniono. Została osadzona w policyjnym areszcie. Dzisiaj zostaną jej przedstawione zarzuty kierowania pojazdem będąc pod wpływem alkoholu oraz spowodowania kolizji drogowej – informuje Wojciech Auguścik z KPP w Radomsku.

fot.KPP Radomsko

Za kierowanie pojazdem będąc w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem, grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności, grzywna i sądowy zakaz kierowania. Za kolizję grozi kara grzywny.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD