ZESPÓŁ ZAJMIE SIĘ WYPOCZYNKIEM NAD WODĄ

Reklama

12-osobowy zespół projektowy, powołany przez prezydenta Jarosława Ferenca zajmie się opracowaniem koncepcji powstania na terenie Radomska lub w jego pobliżu zbiornika wodno-rekreacyjnego.

– Zadaniem zespołu będzie wypracowanie założeń do koncepcji zbiornika wodno-rekreacyjnego na podstawie propozycji przedstawionych przez mieszkańców, radnych i przedstawicieli organizacji społecznych – tłumaczy wiceprezydent Jacek Belka, jednocześnie kierownik tegoż zespołu.

W skład zespołu, oprócz wiceprezydenta Belki weszli: radni miejscy Jacek Gębicz, Rafał Dębski, Robert Lewandowski, Artur Werner, Dariusz Kopeć, Andrzej Kucharski i Tadeusz Kubak, Ludwik Madej – naczelnik Wydziału Planowania, Realizacji Inwestycji i Infrastruktury Miejskiej, Tomasz Stanisław Nowak – naczelnik Wydziału Geodezji Tomasz Stanisław Nowak, Marzanna Proszowska – naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Gospodarki Odpadami oraz Adam Kociniak – przedstawiciel starosty radomszczańskiego.

Wyżej wymieniony zespół powstał z inicjatywy radnego Rafała Dębskiego, który w marcu tego roku  zawnioskował do prezydenta Jarosława Ferenca o powołanie zespołu, który zajmie się opracowaniem koncepcji powstania zbiornika wodno-rekreacyjnego oraz zajmie się przeanalizowaniem możliwości wykupienia dawnej Fryszerki. Radny Dębski był również inicjatorem zbierania podpisów w ramach akcji ph. „Nowa Fryszerka”. Udało się zebrać 3.100 podpisów.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD