Zmiana na stanowisku dyrektora DPS w Radomsku

Reklama

Po prawie 28 latach pełnienia funkcji dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Radomsku, z pracą na tym stanowisku żegna się Grażyna Dębska. W konkursie wyłoniona została już nowa dyrektor – Mariola Kaczmarczyk-Utratna.


Uroczyste pożegnanie odchodzącej na emeryturę, dotychczasowej dyrektor oraz powitanie nowej odbyło się w poniedziałek, 19 lutego w Starostwie Powiatowym w Radomsku.

Za długie lata pracy i zaangażowanie w rozwój placówki dziękowali Grażynie Dębskiej starosta Beata Pokora, członek zarządu powiatu Fabian Zagórowicz oraz dyrektor PCPR w Radomsku Monika Malcher.

Grażyna Dębska związana była z DPS w Radomsku od samych początków istnienia placówki, czyli od 1996 r., gdy misję budowy tej placówki powierzył jej ówczesny wojewoda piotrkowski. Od 2000 r. DPS w Radomsku podlega powiatowi.

Od 1 marca placówką pokieruje Mariola Kaczmarczyk-Utratna, która od 16 lat pracowała w DPS Radomsko jako pracownik administracyjno – księgowy i st. księgowy.

Gratuluję wygranego konkursu, życzę wielu sukcesów w pracy – mówiła starosta Beata Pokora.Czytaj też: Spotkanie z ekspertami nt. Funduszu Sprawiedliwej Transformacji

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD