Luxbud

Zmiana na stanowisku dyrektora PUP w Radomsku. Pożegnanie Łukasza Więcka, powitanie Renaty Koski

Polonaisse

Zarząd Powiatu Radomszczańskiego pożegnał we wtorek (17 maja) dotychczasowego dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Radomsku Łukasza Więcka. Tego samego dnia odbyło się także powitanie nowej dyrektor PUP w Radomsku, którą została Renata Koska.

Łukasz Więcek funkcję dyrektora PUP pełnił przez ostatnie 8 lat.

Dziękuję za lata współpracy na rzecz prawidłowego kształtowania powiatowego rynku pracy, skuteczną walkę z bezrobociem, za poświęcenie i oddanie. Dzięki Pańskiej wiedzy i zaangażowaniu w trudnych czasach pandemii pomoc przedsiębiorcom przebiegała wyjątkowo szybko i sprawnie – podkreślała podczas uroczystego pożegnania starosta Beata Pokora, życząc odchodzącemu dyrektorowi zdrowia, pogody ducha i pomyślności podczas realizacji nowych wyzwań.

O powodach złożenia rezygnacji przez Łukasza Więcka przeczytasz: Łukasz Więcek rezygnuje z funkcji dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Radomsku

Wtorek (17 maja) jest także pierwszym dniem pełnienia funkcji przez nową dyrektor PUP Renatę Koską, która została powołana na to stanowisko po wygranym konkursie.

Życzę jak najlepszej współpracy oraz sukcesów w działaniu na rzecz naszych lokalnych pracowników i pracodawców – mówiła starosta Beata Pokora, witając nową Panią Dyrektor.

 

CZYTAJ TEŻ: Szpital w Radomsku w 2021 roku pozyskał sprzęt medyczny za ponad 10 mln zł

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD