ZMIEŃ SWÓJ STYL! RUSZA „PROJEKT METAMORFOZ”

Reklama

Chcesz zmienić swój styl, fryzurę, makijaż? To wydarzenie właśnie dla Ciebie. W Radomsku trwają zapisy do akcji pod hasłem „Projekt Metamorfoz”. To pierwsza tego typu akcja w Radomsku.

– Tworzenie metamorfoz było naszym marzeniem i właśnie dlatego powstał „Projekt Metamorfoz”, który zgromadził specjalistów wokół wspólnego celu. Chcemy pokazać, jak wyglądać i czuć się lepiej oraz podnieść poczucie własnej wartości dzięki zabiegom estetycznym, stylizacji fryzury oraz odpowiedniemu doborowi stroju – mówi koordynatorka projektu Katarzyna Kempa-Dzitkowska. – Jest to pierwsza pilotażowa edycja, której celem jest przeprowadzenie długofalowych zmian. Nasze metamorfozy to cykl zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich, spotkań ze stylistką, a także konsultacji i rozmów z osobami biorącymi udział w naszych metamorfozach. Wszystko to ma na celu nie tylko chwilowy ale długotrwały efekt przemian – dodaje.

„Projekt Metamorfoz” tworzą:
– Stylistka Ilona Górecka – pomoże uczestnikom metamorfoz wyglądać pięknie w odpowiednio dobranych do sylwetki ubraniach.
– Fryzjerka Karolina Bera – stworzy dla was całkowicie nowe fryzury, dobierze odpowiednie strzyżenie oraz kolor.
– Kosmetyczka Ewa Młynek – zadba o to, abyście poczuły się piękne, pewne siebie i dumne ze swojej urody. Wykona dostosowane do potrzeb zabiegi upiększające, nauczy Was jak pielęgnować skórę i jak wykonać prawidłowo makijaż.

Poszczególne etapy metamorfoz oraz sesję końcową wykona fotograf Przemek Spławiński. Partnerem projektu jest restauracja Las. Patronat nad akcją objęła redakcja dwutygodnika “Pomiędzy Stronami” oraz portalu www.pulsradomska.pl

– Mamy fajny, zgrany zespół, do współpracy z którym będziemy zapraszać również innych fachowców. Każda zmiana wymaga akceptacji. Czego więc oczekujemy od uczestników metamorfoz? Przede wszystkim, aby osoba, która weźmie udział w naszym projekcie, naprawdę chciała się zmienić. Oczekujemy również dobrego i pozytywnego nastawienia oraz uśmiechu na twarz – podkreśla Katarzyna Kempa-Dzitkowska.

Zapisy do udziału w projekcie trwają do 30 kwietnia 2018 r. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: projekt.metamorfoz@gmail.com

Szczegóły na https://www.facebook.com/projektmatamorfoz/

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD