Znajdź list w butelce i wygraj nagrody. Era Travel zaprasza do konkursu

Reklama

Wakacje trwają, pogoda dopisuje, a to znak, że czas na letnią propozycję zabawy od starostwa w Radomsku, dla wszystkich odkrywców powiatu radomszczańskiego „List w butelce”.


Zasady konkursu są bardzo proste – szukamy listu ukrytego w butelce, gdzieś na terenie powiatu. Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie starostwa.

Odbędą się dwie edycje gry:

  • I edycja: 7 lipca, godz. 9.00 (start) do 20 lipca, godz. 23.59 (termin publikowania komentarza/zdjęcia pierwszej lokalizacji listu w butelce),
  • II edycja: 11 sierpnia, godz. 9.00 (start) do 24 sierpnia, godz. 23.59 (termin publikowania komentarza/zdjęcia, drugiej lokalizacji listu w butelce).

Mamy nadzieję, że poznając to, co być może jeszcze nieznane będziecie się świetnie bawić. Czekają super nagrody od sponsorów i zarządu powiatu radomszczańskiego. Zapraszamy do zabawy – zachęcają organizatorzy.

Istotne informacje:

  • list w butelce będzie ukryty podczas każdej edycji konkursu w innym miejscu,
  • co trzy dni organizatorzy będą podpowiadać, gdzie ono się znajduje, finalnie podane zostaną współrzędne tego miejsca,
  • w liście określona zostanie nagroda dla zwycięzcy poszczególnej edycji zabawy,
  • po zlokalizowaniu listu w butelce należy zrobić zdjęcie miejsca jej ukrycia,
  • zdjęcie ze znaleziskiem oraz osobą, która je zlokalizowała (może być selfi), należy zamieścić jako komentarz do posta edycji konkursu, którego dotyczy skrytka.

Ważne! Laureat danej edycji konkursu „List w Butelce” jest tylko jeden. Zwycięzcą kolejnej edycji konkursu nie może być osoba, której przyznano prawo do nagrody w poprzedniej edycji konkursu.

Butelkę wraz z listem należy dostarczyć do Starostwa Powiatowego w Radomsku ul. Leszka Czarnego 22, IV piętro, pokój 422 i wymienić go na atrakcyjną nagrodę. Nagrodą w konkursie jest voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w Hotelu Porto i Restauracji Porto Grill & Fun, która to firma jest jego sponsorem oraz zestaw wartościowych upominków od zarządu powiatu.


Czytaj też: Zagłosuj na imię dla małego “Bartka”

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD