Znów jest zimno! Awaria na tym samym odcinku sieci ciepłowniczej w Radomsku

Reklama

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Radomsku informuje o kolejnej awarii na sieci ciepłowniczej. Komunikat obejmuje całe miasto.


Spółka miejska podała, iż wystąpiła awaria sieci ciepłowniczej na magistralnym odcinku sieci, swoim zasięgiem obejmująca wszystkich odbiorców ciepła i ciepłej wody zasilanych z Ciepłowni Miejskiej Zakładu Ciepłowniczego PGK w Radomsku.

Przewidywany czas usunięcia awarii to późne godziny wieczorne w dniu dzisiejszym, tj. w sobotę, 3 lutego.

Skąd kolejna awaria?

Okazuje się, że dzisiejsza sytuacja ma związek z poprzednią awarią na tym samym odcinku sieci. Jak podał PGK z uwagi na brak nowego elementu do wymiany i oczekiwanie na jego dostawę została ona usunięta interwencyjnie, stwarzając zagrożenie, że w niedługim czasie sytuacja z ostatnich dni się powtórzy.

Po dzisiejszej kontroli stanu tego odcinka sieci podjęta została decyzja o przystąpieniu do wymiany elementu, który już trafił na nasz na magazyn. Obecny stan groził powstaniem sytuacji w wyniku, której znów wystąpiłaby przerwa w realizacji dostaw ciepła i ciepłej wody w bliżej nie dającym się przewidzieć terminie i czasie – czytamy w komunikacie PGK.


Czytaj też: Awaria na sieci ciepłowniczej w ul. Mickiewicza w Radomsku

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD