ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM WOŚP!

Reklama

Sztab 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, działający w Miejskim Domu Kultury w Radomsku rozpoczyna rekrutację wolontariuszy. Rejestracja odbywać się będzie drogą elektroniczną.

Każda osoba, która chce zostać wolontariuszem oprócz wypełnionej ankiety (do pobrania poniżej), musi dostarczyć zdjęcie w formacie jpg. nie mniejsze niż 800×600 pikseli. Przygotowując zdjęcie należy się wzorować na zdjęciu legitymacyjnym.

Po rejestracji z systemu wygenerowane zostanie oświadczenie wolontariusza,które musi być podpisane, a w przypadku osób niepełnoletnich również przez rodzica lub prawnego opiekuna. Brak podpisów na oświadczeniu to brak identyfikatora i niemożność kwestowania podczas finału. Ostateczny termin rejestracji upływa z dniem 10 grudnia 2018 r. lub do wyczerpania miejsc.

13 stycznia 2019 r. podczas 27. Finału WOŚP kwestujemy: „Na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”.

28 listopada 2018 r. o godz. 11.00 w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbędzie się spotkanie otwarte w sprawie organizacji 27. Finału WOŚP. Formularz zgłoszeniowy oraz regulaminy udziału wolontariuszy w 27. Finale WOŚP są dostępne na http://www.mdkradomsko.pl/2018/11/19/rozpoczynamy-rejestracje-wolontariuszy/

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD