ZUS i ŁIPH zapraszają na webinarium dla przedsiębiorców

Reklama

Zakład Ubezpieczeń Społecznych II oddział w Łodzi oraz oddział w Tomaszowie Mazowieckim wspólnie z Łódzką Izbą Przemysłowo – Handlową zapraszają na bezpłatne webinarium pt.: „Narzędzia wsparcia dla przedsiębiorców  w ramach Tarczy Antykryzysowej – Zmiany w Tarczy obowiązujące od 26 stycznia 2021 i Tarcza 7.0”

Spotkanie online na platformie Zoom, odbędzie się 9 lutego  2021 r. i rozpocznie się o godzinie 11:00.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona, dlatego organizatorzy przyjmują wcześniejsze zapisy mailowe na adres: biuro@izba.lodz.pl, do 8 lutego, do godz. 9.00. Pytania do ekspertów ZUS należy zgłaszać mailowo przy składaniu zapisu na wydarzenie.

W czasie spotkania prowadzący będą mówić o:

  • zwolnieniu z opłacania składek za lipiec, sierpień i wrzesień 2020 r. dla płatników z określonych branż na podstawie zmian w Tarczy  od 26 stycznia 2021 r,
  • zwolnieniu z obowiązku opłacania składek za styczeń 2021 r. albo za grudzień 2020 r. i styczeń 2021 r. dla płatników z określonych branż,
  • ponownym Świadczeniu postojowym.

Szczegóły wydarzenia na stronie ŁIPH.

Spotkanie organizowane jest przy wsparciu: Business Centre Club – Loża Łódzka | Klub 500 – Łódź | Regionalny Związek Pracodawców Prywatnych Ziemi Łódzkiej Lewiatan | Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego SA | Regionalna Izba Budownictwa w Łodzi.

Czytaj też: Nabór wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD