MEBIN

Zwycięstwo UMLKS na zakończenie I rundy

Tenisiści stołowi UMLKS Radomsko zmierzyli się z Księżakiem II Łowicz na zakończenie I rundy rozgrywek III ligi mężczyzn. W jedenastu spotkaniach w tym sezonie nie odnieśli ani jednej porażki, a z 4. lokatą tracą jedynie 2 punkty do lidera.

Po dobrym meczu UMLKS pokonał tenisistów stołowych z Łowicza aż 8-2. Punkty zdobywali Paweł Kozera i Bogdan Kokosińsi – 2 pkt., Bartłomiej Molka – 1,5 pkt., oraz Ireneusz Grodek – 0,5 pkt. Liderem tabeli pozostaje Agris II Maków z 19 punktami. Aż trzy zespoły mogą poszczycić się 17-punktowym dorobkiem – Start Zduńska WOla, GUKS Gorzkowice oraz UMLKS. Niekorzystny dla radomszczan bilans oraz rozkład zwycięstw plasuje ich dopiero na 4. lokacie i to pomimo niezwyciężonej rundy jesienno-zimowej. Nic nie zapowiada tego, żeby zawodnicy UMLKS-u mieli w najbliższej przyszłości wypaść ze ścisłej czołówki w walce o II ligę ŁOZT.

Na zakończenie kalendarzowego roku rozgrywek w Moszczenicy rozegrano I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny kadetów, w którym startowało 7 młodych zawodników UMLKS-u – Katarzyna Gołdon, Sebastian Musiał, Oliwia Siemińska, Kacper Cieciura, Adam Gierasimiuk, Szymon Janocha i Adam Kokoszczyński. Najlepiej notowani byli Katarzyna Gołdon i Sebastian musiał – miejsca 9-12.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW