14 lipca odbędą się III warsztaty strategiczne

Reklama

Starostwo zaprasza mieszkańców powiatu radomszczańskiego na trzecie spotkanie warsztatowe związane z opracowywaniem Strategii Rozwoju Radomszczańskiego do roku 2030.


Państwa uwagi i pomysły na to, jakie przedsięwzięcia powinny być podejmowane w powiecie w najbliższych latach, będą miały wpływ na ostateczny kształt strategii rozwoju. Dlatego tak ważna jest Państwa obecność – zachęca Wioletta Bąk-Kempa, rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Radomsku.

Warsztaty odbędą się w piątek, 14 lipca o godzinie 17 w sali 208 na II piętrze w Starostwie przy ul. Leszka Czarnego 22.

Do udziału organizatorzy zapraszają wszystkie osoby z różnych grup i środowisk społecznych: przedsiębiorców, organizacje pozarządowe, przedstawicieli instytucji publicznych, itp.

Podczas warsztatu omówiona zostanie matryca strategiczna dla powiatu (cele operacyjne, kierunki działań) oraz główne projekty. Spotkanie posłuży również wykreowaniu rozwiązań rozwojowych w obszarach wymagających dodatkowego wsparcia.

Szczegółowych informacji na temat warsztatów udziela Biuro Promocji i Rozwoju Powiatu, tel. 44 685 89 78, e-mail: promocja4@radomszczanski.pl.


Czytaj też: Przy kominie Metalurgii powstanie zielony skwer

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD