19. Tymex Boxing Night. Ceremonia ważenia zawodników

Polonaisse

Każdy z zawodników, który stawił się na ceremonii ważenia mieścił się w normach kategorii wagowej swojej walki. W ostatniej chwili wyniknęła jednak jedna zmiana. Z powodu problemów z przejściem procedur covidowych, na lotnisku w Paryżu został zatrzymany zawodnik z Kolumbii Jhon Teheran i nie zdąży przybyć na galę. W jego miejsce, z utalentowanym Kamilem Kuździeniem, zmierzy się zawodnik z Gruzji.


11 pojedynków – 3 boksu olimpijskiego (amatorskiego), gdzie mierzyć się będą zawodnicy radomszczańskiego klubu NOKAUT i 8 walk zawodowców – całość gali na kanale YouTube TVP Sport od godz. 19. Pojedynki zawodowe transmitowane będą na żywo na antenie TVP Sport od godz. 20.

Na gali „Tymex Boxing Night 19” w Radomsku częstochowianin Robert „Arab” Parzęczewski (27-2, 17 KO) spotka się z byłym Mistrzem Ukrainy amatorów, a dziś posiadaczem pasa IBO Continental wagi super średniej Tarasem Golovashchenko (6-4, 3 KO). Oskar Wierzejski (4-0-1) zmierzy się z jednym z mistrzów federacji GROMDA (boks na gołe pięści) Łukaszem „Brodaczem” Załuską (0-1). Tomasz Nowicki (10-0, 2 KO) będzie walczył z Argentyńczykiem Tomasem Andresem Reynoso (13-8-1, 3 KO). W zawodowym debiucie 4-krotny Mistrz Polski Karol Łapawa skrzyżuje rękawice z Ukraińcem Volodymyrem Yushynem (0-3).


(FOT. URZĄD MIASTA RADOMSKO)


Czytaj też: Weronika Mazur na Mistrzostwach Świata Karate Kyokushin KWF

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD