500+: WNIOSKI PRZY ULICY KOŚCIUSZKI

Reklama

Osoby uprawnione do otrzymania wsparcia w ramach rządowego programu Rodzina 500 + będą mogły składać wnioski od 1 kwietnia w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ulicy Kościuszki 12 a w Radomsku.

Informacja ta jest o tyle istotna, iż pełniący funkcję prezydenta miasta Wiesław Kamiński podczas jednej z konferencji prasowych zapowiedział, iż wnioski będzie można składać  przy ulicy Reymonta (budynek dawnej przychodni kolejowej). Prezydent Jarosław Ferenc zdecydował inaczej.

– Zmiana nastąpiła ze względów logistycznych, ponieważ osoby, które do tej pory korzystały z różnego rodzaju świadczeń są przyzwyczajone do korzystania z usług MOPS w jego głównej siedzibie. Ponadto, jeżeli wymagane będzie uzupełnienie wniosku, wszyscy  merytoryczni pracownicy będą na miejscu – wyjaśnił prezydent Jarosław Ferenc.

W budynku przy ulicy Reymonta swoją siedzibę znajdzie natomiast powołany w kwietniu sztab interwencyjny.

– Chciałbym tam utworzyć to, co zapowiadałem podczas kampanii wyborczej, czyli  sztab interwencyjny. Nastąpi to po reorganizacji urzędu miasta, czyli na początku kwietnia – zauważa prezydent Jarosław Ferenc.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD