66-latka potrącona na przejściu dla pieszych

Reklama

66-letnia kobieta trafiła do szpitala po tym, jak podczas przechodzenia przez przejście dla pieszych potrącił ją kierowca toyoty. Do zdarzenia doszło we wtorek, 3 października 2023 roku na ulicy Słowackiego w Kamieńsku. 


We wtorek (3 października) oficer radomszczańskiej policji dostał informację na temat potrącenia pieszego. Do zdarzenia doszło po godzinie 19.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki toyota nie ustąpił pierwszeństwa przejścia kobiecie, która przechodziła w wyznaczonym do tego miejscu. Potrącona kobieta z urazem głowy, klatki piersiowej i ogólnymi potłuczeniami została zabrana do radomszczańskiego szpitala – mówi młodszy aspirant Dariusz Kaczmarek, oficer prasowy KPP w Radomsku.

Kierujący 46-latek został przebadany na obecność alkoholu. W chwili zdarzenia był trzeźwy.  Funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

W trosce o bezpieczeństwo na drodze policjanci apelują do kierowców o zachowywanie ostrożności na drogach, szczególnie w pobliżu przejść dla pieszych.


Czytaj też: Przedszkolaki z wizytą w radomszczańskiej komendzie

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD