Reklama
Z ŻYCIA MIASTA

ANNA MILCZANOWSKA PODSUMOWAŁA KAMPANIĘ. DĘBY I SOSNY DLA CHĘTNYCH

Ubiegająca się o reelekcję poseł Anna Milczanowska (Prawo i Sprawiedliwość) podsumowała jak to stwierdziła krótką, ale za to bardzo intensywną kampanię wyborczą. Na spotkanie wybrała dzień drzewa. Z racji tego w pobliżu miejskiej targowicy wręczała sadzonki dębu i sosny zwyczajnej. Obdarowując krzewinkami przygodnie napotkane osoby zachęcała je jednocześnie do pójścia w najbliższą niedzielę na wybory.

‑ Synoptycy zapowiadają piękną pogodę na 13 października. Bez względu jednak na pogodę zachęcam Państwa do udziału w wyborach, w pięknym święcie demokracji – zauważyła A. Milczanowska. – 13 października zagłosujmy za Polską! To będzie dzień demokracji, w związku z tym namawiam wszystkich żeby podzwonić po rodzinie, do przyjaciół, a jeśli trzeba, nawet podwieźć na wybory. Stać nas na to, by frekwencja w tych wyborach była rekordowa – dodała.

Ubiegająca się o reelekcję posłana w kilku słowach podsumowała też kampanię wyborczą. – Kampanię oceniam bardzo pozytywnie. Była bardzo intensywna. Skupiłam się przede wszystkim na merytorycznych sprawach, czyli tych związanych z programem, jakie Prawo i Sprawiedliwość proponuje Polakom, na programach społecznych,  które już funkcjonują, czyli m.in. na 500 +, na dodatkach tzw. 13 pensji dla emerytów, na pomocy dla osób niepełnosprawnych – mówiła podczas krótkiego spotkania z dziennikarzami.

Czytaj też: https://pulsradomska.pl/radni-powiatowi-pis-popieraja-anne-milczanowska-w-walce-o-poselski-mandat/

Tagi
Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW