Reklama
KOMBIT-kasy
APLIKACJANA SYGNALE

Awanse w radomszczańskiej policji

W tym roku Polska Policja świętuje 101. rocznicę utworzenia tej formacji.

Dzisiaj w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Radomsku zorganizowano oficjalne obchody.  Uroczystości towarzyszyło wręczenie aktów mianowania na wyższe stopnie policyjne.

Obchody rozpoczęły się meldunkiem dowódcy uroczystości – podkom. Pawła Szymanka, złożonym Komendantowi Powiatowemu Policji w Radomsku – insp. Piotrowi Nowickiemu. W tym roku w radomszczańskiej Komendzie mianowanych na wyższe stopnie zostało 61 policjantów.  W korpusie oficerów awansowało 2 funkcjonariuszy, wśród aspirantów – 11, zaś sierżantów – 25. Z kolei w korpusie szeregowych Policji mianowania na wyższe stopnie służbowe z rąk komendanta Powiatowego Policji w Radomsku – insp. Piotra Nowickiego otrzymało 23 policjantów.

– Z okazji dorocznego święta Komendant złożył życzenia i podziękował za trud,  poświęcenie, rzetelność i profesjonalizm podczas codziennej służby, szczególnie w tak trudnym okresie pandemii. Życzenia i podziękowania złożyli również starosta  Beata Pokora oraz prezydent Jarosław Ferenc. Zaproszeni goście zaznaczyli, że dzięki wieloletniej współpracy z Policją stan bezpieczeństwa na terenie naszego powiatu jest na bardzo wysokim poziomie. Oznacza to, że wszyscy policjanci rzetelnie wykonują swoje obowiązki służbowe, co w konsekwencji daje wymierny efekt, jakim jest poczucie bezpieczeństwa wśród naszych mieszkańców – mówi Wojciech Auguścik z KPP w Radomsku.

 

 

Tagi
Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW