Bal maturalny Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Przedborzu [FOTO]

Reklama

W sobotni wieczór, 27 stycznia uczniowie klas maturalnych z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Przedborzu przekroczyli magiczną granicę między szkołą a dorosłym życiem podczas swojej studniówki.


Zaczęło się od uroczystego wejścia na salę tegorocznych maturzystów. Panie ubrane w olśniewające suknie, a panowie w eleganckich garniturach. Następnie młodzież podziękowała rodzicom i gronu pedagogicznemu za wsparcie oraz trud włożony w ich wychowanie. To była wzruszająca chwila dla wszystkich gości. Życzenia uczniom złożyła również dyrektor szkoły Renaty Kozieł.

Za chwilę czeka na Was wielki świat pełen wyzwań i spełnionych marzeń. Podejmiecie pierwszą ważną decyzję w swoim życiu, czyli wybór dalszej ścieżki życiowej – mówił Michał Koski, członek zarządu powiatu radomszczańskiego.

Nadszedł moment tradycyjnego poloneza na otwarcie balu studniówkowego. W momencie, gdy rozbrzmiały pierwsze dźwięki muzyki, na salę pewnym krokiem weszli maturzyści. Wszyscy byli pełni powagi i skupienia, mając świadomość, że wykonują ten tradycyjny taniec w tak ważnym momencie swojego życia.

Na zakończenie oficjalnej części uczniowie zaprezentowali dynamicznego walca.Czytaj też: Bal studniówkowy Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomsku [FOTO]

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD