Bal studniówkowy “Ekonomika” w Radomsku [FOTO]

Reklama

Na 100 dni przed najważniejszym egzaminem w życiu, uroczystego poloneza odtańczyli tegoroczni maturzyści z Zespołu Szkół Ekonomicznych im. T. Kotarbińskiego w Radomsku.


W piątek, 26 stycznia odbył się bal studniówkowy uczniów radomszczańskiego ekonomika. Uroczystość rozpoczęła się od podziękowań dla grona pedagogicznego oraz rodziców. Głos zabrała dyrektor szkoły Małgorzata Kołodziejska oraz starosta powiatu Beata Pokora.

Dzisiejszy bal na chwilę zatrzymuje czas. Przed Wami fantastyczny wieczór, pełen radości i świetnej zabawy. Celebrujcie te chwile i zapisujcie w pamięci, ponieważ nie ma nic cenniejszego niż wspomnienia – mówiła dyrektor szkoły.

To nie była łatwa droga, ale z pomocą nauczycieli i rodziców przemieniliście wyzwania w sukcesy i zdobywaliście swoje kolejne Mount Everest’y – mówiła starosta.

Następnie nadszedł długo wyczekiwany przez wszystkich moment – polonez. W metrum 3/4, para za parą, maturzyści zaprezentowali przygotowany układ. Na policzkach rodziców można było dostrzec łzę wzruszenia.

Na zakończenie oficjalnej części wydarzenia odbył się krótki pokaz taneczny.Czytaj też: Bal maturalny w II Liceum Ogólnokształcącym w Radomsku [FOTO]

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD