Bezpłatne badania USG dla dzieci

Reklama

Fundacja Ronalda McDonalda i prezydent Radomska zapraszają dzieci mieszkające w Radomsku na profilaktyczne badania USG „NIE nowotworom u dzieci”. Badania są bezpieczne, bezbolesne i bezpłatne.


W dniach 26-27 października Fundacja Ronalda McDonalda będzie prowadzić w Radomsku kompleksowe badania ultrasonograficzne dla dzieci w wieku od 9 miesięcy do 6 lat.

Celem badań USG jest dokładna ocena stanu narządów wewnętrznych oraz wykrycie ewentualnych odstępstw od normy. Badania są realizowane według standardów medycznych określonych dla tej grupy wiekowej przez Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne i wykonywane przez doświadczonych lekarzy – radiologów.

Aby wziąć udział w badaniu USG należy zapisać dziecko, dzwoniąc pod numer tel. 44 685 45 32.

Zapisy będą przyjmowane 18 -19 października 2023 w godzinach od 8:00 do 15:00 – decyduje kolejność zgłoszeń.
Udział w badaniu bez rejestracji nie jest możliwy. Liczba miejsc jest ograniczona.

Lekarze będą przyjmować w ambulansie Fundacji, który stanie przed budynkiem Urzędu Miasta w Radomsku.
Mobilna klinika Fundacji to unikalna stacja medyczna, składająca się z poczekalni – rejestracji oraz dwóch gabinetów lekarskich wyposażonych w nowoczesny sprzęt ultrasonograficzny.

Czas potrzebny na badanie to około 15-18 minut. Każde dziecko przychodzi na wyznaczoną godzinę, aby wizyta była jak najbardziej komfortowa. Po zakończeniu rodzice otrzymują wyniki badań oraz ewentualne porady lekarskie. Badania są całkowicie bezpłatne – sprzęt udostępnia fundacja, a koszty samych badań pokrywa miasto.


Czytaj też: Środa z Profilaktyką: Grypa? Nie lekceważ, zapobiegaj

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD