Bieg Ekstremalny Radmagedon 2023 na Wymysłówku [FOTO]

Reklama

Radomsko zamieniło się w arenę sportowych wyzwań. To wszystko za sprawą VII edycji Radomszczańskiego Biegu Ekstremalnego Radmagedon zorganizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przy zbiorniku wodnym na Wymysłówku.


Do tego wyjątkowego biegu w sobotę, 9 września zgłosiło się 115 odważnych zawodników gotowych stawić czoła nie tylko dystansowi 8 km, ale także 25 różnorodnym przeszkodom.

Mamy na trasie przeszkody naturalne oraz te specjalnie przygotowane przez naszych pracowników. Dla biegaczy jest to trasa o różnie ukształtowanym terenie. Mamy strugę, tereny podmokłe, zbiornik wodny. Klimat jest niepowtarzalny – mówił tuż przed startem dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomsku, Marek Wyciszkiewicz, dodając, że Radmagedon to połączenie sportu ekstremalnego z pozytywnym wysiłkiem i dobrą zabawą.

Wydarzenie przyciągnęło nie tylko doświadczonych biegaczy, ale także miłośników przygód i osób, które chciały poznać swoje granice. Atmosfera była niesamowicie pozytywna, a duch rywalizacji mieszał się z duchem współpracy, gdy uczestnicy wspierali się nawzajem podczas pokonywania trudności trasy.

Po zakończeniu biegu wszyscy uczestnicy otrzymali medale a najlepsi także puchary. Radmagedon to nie tylko wyzwanie, ale także okazja do budowania wspólnoty sportowej i dobrej zabawy.


Czytaj też: Oliwia Drzazga na Mistrzostwach Świata Kobiet i Mężczyzn w Rijadzie w Arabii Saudyjskiej

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD