Magdalena Spólnicka

Coś dla ciała i dla duszy – MDK w Radomsku zaprasza na rajd rowerowy oraz koncert

Najbliższa niedziela (7 sierpnia) będzie obfitowała w wydarzenia kulturalno-sportowe. Dla wszystkich miłośników dwóch kółek organizowany jest Rodzinny Rajd Rowerowy. Natomiast dla fanów muzyki Grzegorza Ciechowskiego w parku Świętojańskim odbędzie się koncert.


Oba wydarzenia organizuje Miejski Dom Kultury w Radomsku. Na rajd rowerowy należy zapisać się osobiście w Dziale Edukacji Artystycznej i Organizacji Imprez (trzeba wypełnić kartę zgłoszenia). Rezerwacja miejsc pod nr 501 019 312.

Pojedziemy łagodnym, turystycznym tempem na trasie Radomsko-Podświerk-Radomsko. W Podświerku czas na odpoczynek i ognisko. Wracamy na godz. 17.00 do parku Świętojańskiego, gdzie odbędzie się koncert „Obywatel jazz. Bolewski&Tubis grają Ciechowskiego” – zapraszają organizatorzy.

Rajd wystartuje o godz. 12.00 z parkingu Urzędu Miasta (ul. Tysiąclecia 5). W godz. 13.30 – 15.00 przewidziany jest postój w Punkcie Edukacyjnym Podświerk Nadleśnictwo Radomsko. Zakończenie rajdu o godz. 17.00 w parku Świętojańskim przy ul. Piłsudskiego w Radomsku.

Długość trasy ok. 30 km.

Przed zgłoszeniem należy zapoznać się z regulaminem rajdu dostępnym na stronie domu kultury.

Na zakończenie Rodzinnego Rajdu Rowerowego w parku Świętojańskim będzie można wysłuchać koncertu „Obywatel jazz. Bolewski & Tubis grają Ciechowskiego”.

Koncert rozpocznie się o godz. 17.00. W programie najbardziej znane utwory Grzegorza Ciechowskiego oraz własne kompozycje artystów.

Wstęp wolny.

 

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD