Luxbud

Częstował kolegów marihuaną, teraz odpowie przed sądem

Polonaisse

Skoordynowane działania policjantów z Kamieńska doprowadziły do zatrzymania mężczyzny, który posiadał narkotyki. 24-letni mieszkaniec powiatu radomszczańskiego w miniony weekend usłyszał zarzuty. Za takie zachowanie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej podczas przeszukania miejsca zamieszkania 24-latka znaleźli blisko 30 gramów suszu roślinnego. Wstępne badanie wykazało, że jest to marihuana. Ponadto, mundurowi zabezpieczyli przyrządy do porcjowania narkotyków. W związku z powyższym młody mężczyzna trafił do policyjnego aresztu – wyjaśnia nadkom. Aneta Wlazłowska, oficer prasowy KPP w Radomsku.

29 stycznia 2022 roku usłyszał zarzuty posiadania oraz udzielania substancji odurzających. Podczas rozmowy z funkcjonariuszami przyznał, że częstował kolegów narkotykiem kiedy razem spędzali czas wolny od pracy. Za takie przestępstwa, grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności w tej sprawie.


Czytaj też: Połamane konary, zerwane dachy. Skutki wichur w powiecie

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
Polonaisse

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD