Luxbud

Czołówka na remontowanym odcinku autostrady A1

Jubiler Ako

Policjanci przypominają, że nadal trwają prace remontowe na radomszczańskim odcinku autostrady A1. Policjanci proszą o wykazywanie się szeroko rozumianą ostrożnością oraz dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Pamiętajmy też, aby zwracać szczególną uwagę na wprowadzane oznakowanie poziome i pionowe.


Trzy osoby jadące osobowym mercedesem trafiły do szpitali, po tym jak kierujący bmw doprowadził do czołowego zderzenia na remontowanym odcinku autostrady A1.

Do wypadku doszło w nocy 17 września 2021 roku niedaleko Kamieńska. Z ustaleń policjantów będących na miejscu wynika, że 31-letni kierowca bmw jadąc w kierunku Łodzi, na prawidłowo oznakowanym zwężeniu drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia z jadącym w kierunku Katowic mercedesem.

Służby na miejsce wezwali inni kierowcy, którzy pospieszyli poszkodowanym z pomocą. Zarówno 63-leni kierujący mercedesem jak i dwie pasażerki tego auta wymagali hospitalizacji. Natomiast mieszkańcy województwa śląskiego jadące bmw nie potrzebowały pomocy medycznej. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. O podwójnym pechu może jednak mówić 63-letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego kierujący mercedesem. Mundurowi w czasie sprawdzania danych w systemach policyjnych ustalili, że mężczyzna ten ma zatrzymane prawo jazdy ze względu na przekroczony limit 24 punktów karnych. Droga była zablokowana na czas prowadzenia działań ratowniczych – wyjaśnia Aneta Wlazłowska, oficer prasowy KPP w Radomsku.


fot. KPP Radomsko

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
Polonaisse

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD