Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Radomsku. Wystąpią: T.Love, Krystyna Prońko, Sara James, Vix.N

Reklama

W tym roku obchodzimy 20-lecie członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Z tej okazji w województwie łódzkim szykują się niezapomniane wydarzenia. Już 10 maja w Radomsku odbędą się Dni Otwarte Funduszy Europejskich.


Obchody z okazji 20-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej w województwie łódzkim odbędą się 10 i 11 maja w Radomsku oraz Kutnie.

10 maja w Radomsku przewidziane są liczne atrakcje dla dzieci, konkursy, gry, animacje, strefa beneficjenta, strefa chillout, a także koncerty gwiazd: Vix.N, Sara James, Krystyna Prońko i T.Love

Start imprezy o godz. 14:00 w parku Solidarności w Radomsku.

Koncerty:

  • godz. 17:00 – Vix.N;
  • godz. 18:15 – Sara James;
  • godz. 19:30 – Krystyna Prońko;
  • godz. 21:00 – T.Love.

Natomiast w Kutnie 11 maja zagrają: Daria ze Śląska (godz. 17:00), Rubens ( godz. 18:15), Lanberry (godz. 19:30), Varius Manx i Kasia Stankiewicz (godz. 21:00).

Podczas wydarzenia nie zabraknie strefy Funduszy Europejskich dla Łódzkiego, gdzie każdy zainteresowany dowie się, jak rozkręcić swój pomysł na biznes w województwie łódzkim.

Ponadto na wydarzeniach będzie można znaleźć takie atrakcje, jak szkicujący robot, Google VR, energorower, escaperoom czy koło fortuny, a także wiele innych stoisk dostępnych dla wszystkich chętnych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.Czytaj też:

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD