Select

Drzewniak współpracuje z Lignumsoft

Polonaisse

W Drzewniaku będą uczyć się, jak projektować meble przy wsparciu programu komputerowego. 2 marca dyrektor Zespołu Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku Agnieszka Łukomska podpisała umowę o współpracy z firmą Lignumsoft Adam Wileński, dotyczącą popularyzacji kształcenia technicznego w zakresie udostępnienia oprogramowania do projektowania mebli Corpus PRO PLUS (30 licencji) o wartości 172 800 zł netto.


Program przeznaczony jest do korzystania przez uczniów i nauczycieli do celów dydaktycznych. Corpus nie jest kolejnym programem na rynku skupiającym się wyłącznie na ładnych obrazkach i wizualizacji – stawia największy nacisk na produkcję, bo to ona jest najważniejsza. Dobre oprogramowanie do projektowania mebli musi być przede wszystkim szybkie, parametryczne, elastyczne i łatwe do nauczenia.

Corpus takim oprogramowaniem jest – projektowanie i produkcję można zacząć już po godzinie pracy z programem. Bardzo ważną cechą programu jest także jego uniwersalność, jest to jeden z nielicznych programów na rynku, który pozwala zaprojektować dowolne meble w dowolny sposób, a nie tylko kuchnie i garderoby z gotowych bibliotek.

W ramach porozumienia nauczyciele zostaną bezpłatnie przeszkoleni, a dla chętnych uczniów zostanie przeprowadzony egzamin certyfikujący znajomość programu Corpus o wartości 2500 zł.


Czytaj też: Podsumowanie projektu uczniów PSP 7 z pobytu w Rumunii

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
Polonaisse

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD