Luxbud

Rozbójnicza kradzież w sklepie przy Leszka Czarnego

Polonaisse

Policjanci zatrzymali 21-latka mieszkającego ostatnio na terenie Radomska, który ukradł artykuły spożywcze ze sklepu i aby zatrzymać łup, użył siły fizycznej wobec sprzedawczyni. Agresor usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej, za co grozi kara do 10 lat więzienia.


5 marca 2022 roku około godziny 15.30 dyżurny policji otrzymał informację, że w sklepie przy ulicy Leszka Czarnego w Radomsku młody mężczyzna ukradł produkty spożywcze. Kiedy ekspedientka zwróciła mu uwagę i zażądała oddania towaru, napastnik użył siły fizycznej i po szarpaninie uciekł. Na szczęście sprzedawczyni nie odniosła obrażeń.

Policjanci z wydziału ruchu drogowego jako pierwsi obejrzeli nagranie z monitoringu i szybko przekazali rysopis sprawcy innym funkcjonariuszom pełniącym służbę. Po kilkunastu minutach jeden z patroli zobaczył odpowiadającego opisowi mężczyznę. Mundurowi zatrzymali sprawcę kradzieży, był nim 21-latek ostatnio mieszkający w Radomsku – wyjaśnia nadkom. Aneta Wlazłowska, oficer prasowy KPP w Radomsku.

7 marca 21-latek usłyszał prokuratorski zarzut kradzieży rozbójniczej. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec mężczyzny dozór policyjny.


Czytaj też: Tragiczny wypadek na autostradzie A2. Zginęła kobieta i dwójka dzieci

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
Polonaisse

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD