Dzień Kobiet z radomszczańską drogówką

Reklama

Kobieta za kierownicą łagodzi obyczaje – takie motto przyświecało dzisiaj, 8 marca policjantom z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.


Panie zatrzymane do kontroli drogowej, otrzymywały życzenia oraz kwiaty. W ten nietypowy sposób mundurowi postanowili wyróżnić kobiety w tym szczególnym dniu i zadbać o bezpieczeństwo podczas ich święta.

W dniu Święta Kobiet funkcjonariusze z radomszczańskiej drogówki od rana nagradzali Panie za wzorowe stosowanie się do przepisów ruchu drogowego, wręczając kwiaty i przekazując słowa uznania za bezpieczną jazdę. Panie, które popełniły drobne wykroczenia mogły w dniu swojego święta liczyć na wyrozumiałość mundurowych – mówi młodszy aspirant Dariusz Kaczmarek z KPP w Radomsku.

Podczas przeprowadzonych kontroli funkcjonariusze przypominali o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym, zwracali uwagę między innymi na stosowanie pasów bezpieczeństwa, stan techniczny pojazdów, a także trzeźwość kierujących.

Panie były mile zaskoczone i zadowolone z niespodzianki – dodaje funkcjonariusz.

Tego typu akcje prewencyjno-profilaktyczne są okazją do zwrócenia uwagi na zagrożenia w ruchu drogowym, a dzisiejsze miłe spotkanie z policjantami na pewno utkwi Paniom w pamięci.

Wszystkim przedstawicielkom płci pięknej, składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i samych pięknych dni w życiu. Wszystkiego najlepszego! – życzą policjanci z Radomska.Czytaj też: 8 marca obchodzimy Dzień Kobiet. Drogie Panie, wszystkiego najlepszego!

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD