Ekologiczny piknik “Czyste powietrze dla Radomska” [FOTO]

Reklama

W niedzielne popołudnie (30 czerwca) w parku Świętojańskim radomszczanie bawili się na rodzinnym Ekopikniku zorganizowanym przez PGK Radomsko ph. “Czyste Powietrze dla Radomska”.


W programie znalazło się wiele atrakcji, m.in. pokazy pierwszej pomocy, występy lokalnych młodych artystów, edukacyjny spektakl dla dzieci w wykonaniu krakowskiego teatru Kultureska, gry i konkursy ekologiczne, warsztaty, dmuchańce, malowanie buziek i coś na ząb.

Podczas pikniku czyste powietrze było odmieniane przez wszystkie przypadki. Pracownicy PGK przypominali, jak ważne jest dbanie o czyste powietrze oraz działania zmniejszające emisję zanieczyszczeń, a jednocześnie zmierzające do obniżenia rachunków za ogrzewanie.

Można było też zasięgnąć informacji o modernizacji Zakładu Ciepłowniczego oraz budowie opalanej paliwem alternatywnym elektrociepłowni, a an chętnych czekała ankieta dotyczącą tej inwestycji.

Wydarzenie było współfinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.Czytaj też: Prezydent Ferenc nie uzyskał od radnych absolutorium ani wotum zaufania

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD