Select

ESBANK w Radomsku w czołówce Rankingu Najlepszych Banków Spółdzielczych za 2021

Jubiler Ako

ESBANK Bank Spółdzielczy z siedzibą w Radomsku został sklasyfikowany na 4. miejscu w Ogólnopolskim Rankingu Najlepszych Banków Spółdzielczych za rok 2021, przygotowywanym przez Redakcję Magazynu „Strefa Gospodarki”. Ranking został opublikowany 28 maja.


 Jak informują organizatorzy, ranking tworzony jest na podstawie analizy przesłanych przez uczestników ankiet oraz branżowych rekomendacji innych Banków Spółdzielczych. Na zajęte przez ESBANK Bank Spółdzielczy miejsce złożyły się zarówno osiągane wyniki finansowe, jak i zakrojone na szeroką skalę działania na rzecz lokalnej społeczności. Pełen Ranking, w którym zwyciężył Bank Spółdzielczym we Wschowie.

Gratuluję Bankowi Spółdzielczemu we Wschowie oraz wszystkim ujętym w Rankingu Bankom Spółdzielczym. Wysoka, czwarta lokata w tak zacnym gronie to dla naszego Banku powód do satysfakcji. Tym większy, że wyróżnienie otrzymujemy w czasie pełnym wyzwań, spowodowanych pandemią koronawirusa. Mimo obiektywnych trudności i ograniczeń, bilans roku 2020 to dla ESBANKU Banku Spółdzielczego wzrost sumy bilansowej, zadowalający wynik finansowy oraz kontynuacja stabilnego rozwoju, także technologicznego. Dzięki zaangażowaniu całej społeczności naszego Banku – Pracowników, Zarządu oraz Rady Nadzorczej – ugruntowaliśmy silną pozycję na lokalnym rynku usług finansowych, aktywnie wspierając społeczny i gospodarczy rozwój regionów, w których działamy. W nowoczesny sposób wcielaliśmy w życie spółdzielcze wartości, które legły u podstaw naszego Banku ponad 95 lat temu. Zgodnie z misją wyrażoną słowami: „wspieramy ludzi stąd” oraz hasłem: „jesteśmy dla Ciebie”. Wyróżnienie przez Redakcję Strefa Gospodarki to dla nas także zobowiązanie do dalszej pracy na rzecz naszych Klientów oraz wzmacniania pozytywnego wizerunku Grupy SGB i sektora polskiej bankowości spółdzielczej– mówi Jacek Zacharewicz, prezes zarządu ESBANKU Banku Spółdzielczego

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
Polonaisse

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD