Luxbud

Wymień puszki na nagrody. Ekologiczna sobota w Radomsku

Polonaisse

5 czerwca, w Światowym Dniu Środowiska, wspólnie będziemy mogli zrobić coś dla poprawy stanu środowiska naturalnego. Osoby, które w sobotę, między godziną 9.00 a 12.00, przyniosą do Powiatowej Hali Sportowej w Radomsku minimum 10 zgniecionych puszek aluminiowych, otrzymają nagrody: sadzonki drzew i krzewów lub zestaw 3 glinianych doniczek z terakoty z nasionami ziół.

Organizatorzy, wspólnie z Zespołem Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego Oddziałem Terenowym Nadpilicznych Parków Krajobrazowych, przygotowali 300 sztuk sadzonek drzew i krzewów (m.in. pęcherznicy kalinolistnej, śnieguliczki, świerku zwyczajnego, wierzby kruchej/białej, bluszczu) oraz 300 sztuk zestawów 3 glinianych doniczek z terakoty z nasionami ziół: mięty, pietruszki i bazylii. Dodatkowo uczestnicy, którzy w dniu akcji nie ukończyli 12 roku życia, otrzymają prezent od Fundacji na rzecz Odzysku Opakowań Aluminiowych RECAL.

Zgodnie z regulaminem w zamian za 10 zgniecionych puszek aluminiowych uczestnik akcji otrzyma do wyboru: 1 sadzonkę drzew/krzewów albo 1 zestaw 3 glinianych doniczek z terakoty z nasionami ziół. Wymiana będzie się odbywała do wyczerpania zapasów, ze względu na ograniczoną ilość upominków. Niezależnie od ilości oddanych puszek aluminiowych jedna osoba może otrzymać maksymalnie 2 nagrody, które można dowolnie łączyć. Na jedno gospodarstwo domowe mogą przypaść maksymalnie 2 sadzonki albo 2 zestawy doniczek z nasionami ziół albo 1 sadzonka i 1 zestaw doniczek z nasionami ziół.


Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
Polonaisse

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD