Foto Pozytyw edukuje i inspiruje. Warsztaty w galerii sztuki Przystanek Cooltura

Reklama

W sobotę (2 marca) w Galerii Sztuki Przystanek Cooltura w Radomsku odbyło się spotkanie z młodzieżą. Podopieczni fundacji Foto Pozytyw rozmawiali o fotografii.


Podopieczni fundacji Foto Pozytyw Nikola, Patrycja, Karol, Dorian oraz Kacper przynieśli po 10 zdjęć by móc konstruktywnie o nich porozmawiać. Tego typu warsztaty dla ich uczestników są dobrym sposobem na to, aby każdy miał możliwość wypowiedzenia się na temat emocji, jakie wywołują przedstawiane fotografie.

Tego właśnie uczymy – dialogu, przyjmowania konstruktywnej krytyki stającej się impulsem do dalszego działania. Rozmawiamy z młodzieżą by poznać jej oczekiwania, dać im wsparcie, motywować i inspirować, ale też by samu uczyć się nawzajem od niej – mówi Marcin Kwarta, prezes Foto Pozytywu oraz założyciel galerii Przystanek Cooltura.

Foto Pozytywnymi instruktorami, dzielącymi się swoim doświadczeniem oraz wiedzą są Marcin Kwarta ARFP oraz Sebastian Gałwa FRP.

Zdjęcia uczestników warsztatów można obejrzeć w naszej galerii poniżej oraz na fanpage Foto Pozytyw.Czytaj też: Repertuar kina w MDK w Radomsku

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD