Inwestycje drogowe na drogach powiatu radomszczańskiego

Reklama

Radni Komisji Rozwoju Powiatu, Rolnictwa i Ochrony Środowiska zapoznali się z danymi dotyczącymi inwestycji na drogach powiatowych w 2020 roku.

Wśród wykonanych inwestycji jest sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Prymasa Wyszyńskiego i Tysiąclecia w Radomsku, budowa kanału odwadniającego pas drogowy w Radziechowicach Drugich, niebawem zakończy się przebudowa mostu nad kanałem Warty w Rudzie (Gm. Gidle).

Pod znakiem zapytania stoi zakończenie w terminie dokumentacji przebudowy mostu w Kraszewicach oraz przebudowy drogi powiatowej nr. 3927E na odcinku Wola Blakowa – Krępa – Kolonia Krępa.

W ramach remontów zmodernizowane zostały: kolejny odcinek drogi z Przedborza do Piskorzeńca, DP nr 3935E we wsi Dziepółć, DP nr 3907 na odcinku Sady – Pągów, DP nr. 3910 w Piskorzeńcu, DP nr 1921 w Woli Blakowej, DP nr 1921 w Woli Jedlińskiej. Trwa remont mostu w Krzętowie.

Na bieżące utrzymanie dróg (głównie uzupełnianie ubytków nawierzchni jezdni bitumicznych) do pierwszych dni listopada powiat wydał 892.918 zł, ponadto na wymianę oznakowania pionowego – 65.886 zł.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD