Jubileusz 15-lecia Radomszczańskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku [FOTO]

Reklama

Radomszczański Uniwersytet Trzeciego Wieku świętował jubileusz 15-lecia swego istnienia.


Uroczystość odbyła się w Miejskim Domu Kultury w Radomsku 18 kwietnia. Wśród gości byli przedstawiciele zaprzyjaźnionych z Uniwersytetem organizacji, a także dyrektorzy instytucji kultury oraz władza miasta i powiatu. Były gratulacje, wspominano również minione lata. A na scenie w sali widowiskowej MDK zaprezentowali się członkowie Uniwersytetu, radomszczańskie chóry seniorów, a także grupy taneczne pod kierunkiem Olgi Malinovskiej i Anny Kozłowej z Ukrainy. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku.

Radomszczański Uniwersytet Trzeciego Wieku to społeczność, która edukuje, integruje i rozwija pasje. 15 lat działalności to wspaniałe osiągnięcie, które potwierdza ogromne zaangażowanie i ciężką pracę zarządu organizacji oraz słuchaczy, którzy aktywnie działają na rzecz promocji aktywności seniorów.

Od początku swojego istnienia UTW w Radomsku był miejscem, gdzie osoby starsze mogły rozwijać swoje zainteresowania, pogłębiać wiedzę i zdobywać nowe umiejętności. Dzięki profesjonalnemu podejściu wykładowców oraz bogatej ofercie zajęć i sekcji tematycznych Uniwersytet ten stał się nie tylko miejscem nauki, ale również integracji oraz tworzenia wartościowych relacji między pokoleniami.

Studenci Uniwersytetu biorą udział w licznych wydarzeniach kulturalnych, sportowych osiągając liczne sukcesy. Uniwersytet jest także inicjatorem rozmaitych wydarzeń, jak chociażby Olimpiady Seniora „Zdrowy senior” czy niedawnego dyktanda dla seniorów, którego wyniki podano podczas uroczystości.


Czytaj też: Macie plany na majówkę? Miasto zaprasza do Kinemy

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD