Jubileusz 20-lecia Klubu Abstynenckiego “Można Inaczej”

Reklama

W sobotę (9 września) członkowie Klubu Abstynenckiego “Można Inaczej” świętowali 20-lecie działalności.


Stowarzyszenie Klub Abstynencki “Można Inaczej” od dwudziestu lat z zaangażowaniem udowadnia, że można walczyć z nałogiem i prowadzić życie pełne zdrowia, pasji i pozytywnych relacji, nie sięgając po alkohol czy inne substancje uzależniające. Ta wyjątkowa grupa jest nie tylko miejscem wsparcia dla osób chcących zmienić swoje życie, ale także przestrzenią, w której można zdobywać nowe umiejętności, rozwijać pasje i wspólnie budować trwałe więzi.

Gratulacje oraz wyrazy uznania z okazji jubileuszu złożył m.in. prezydent miasta Jarosław Ferenc, przedstawiciele Związku Stowarzyszeń Abstynenckich Województwa Łódzkiego oraz zaprzyjaźnionych klubów abstynenckich z Radomska i regionu.

Podczas uroczystości prezes klubu Andrzej Kaczmarek oraz członek zarządu Leszek Stępień dziękowali twórcom klubu oraz wszystkim członkom za zaangażowanie i aktywny udział w życiu stowarzyszenia, a także Miastu Radomsko i prezydentowi za udzielone wsparcie, które umożliwia Klubowi działania na rzecz osób potrzebujących wsparcia.

Z okazji jubileuszu stowarzyszenie otrzymało certyfikat potwierdzający, że jego działania są zgodne ze standardami stowarzyszeń abstynenckich wydany przez Krajową Radę Związków i Stowarzyszeń Abstynenckich oraz Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Prezes Andrzej Kaczmarek otrzymał Tytuł Lidera Organizacji Abstynenckich a Leszek Stępień tytuł Wojewódzkiego Animatora Trzeźwości.

Po części oficjalnej przyszedł czas na trochę rozrywki, którą zapewnił Teatr Amator. Nie zabrakło także jubileuszowego tortu.


Czytaj też: Przy ul. Jagiellońskiej w Radomsku powstanie park

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD